Latarka czołowa LED EXPOLAMP 230™

Poznaj bliżej naszą historię »

Historia przemian

Czyli od pomysłu do sprzedaży kilkudziesięciu latarek dziennie!

Wiecie jak narodził się pomysł na naszą lampkę czołową? Powstał on z naszej osobistej potrzeby. Mianowicie nasz magazyn znajduje się z na uboczu, dlatego teren wokół niego nie jest oświetlony. Dlatego jesienią i zimą, gdy dzień jest krótki wchodzenie i wychodzenie z magazynu zwłaszcza po śniegu jest utrudnione i bez lampki jest niemożliwe. Natomiast niosąc różne dokumenty, czy kartony, jednoczesne trzymanie lampki w ręku jest niewygodne, a czasem wręcz niemożliwe. Dlatego wyposażyliśmy naszych pracowników w lampy czołówki. Te się ogólnie sprawdzały do bezpiecznego przemieszczenia. Natomiast gdy, była potrzeba sprawdzenia co jest dokładnie napisane np. w dokumentach czy na paczce był problem i trzeba było szukać, latarki o mocniejszym świecie, bądź też świecić telefonem – co było kłopotliwe.

To właśnie wtedy zrodził nam się pomysł, stworzenia latarki, która będzie doskonała zarówno do oświetlania większych powierzchni zwyczajnym dziennym światłem, jak i do precyzyjnego oświetlenia, a wszystko to przy zachowaniu wolnych rąk!

W ten sposób metodami prób i błędów powstała LATARKA CZOŁOWA EXPOLAMP. Nie wszystko zawsze szło gładko. Musieliśmy podjąć szereg trudnych decyzji dotyczących samego projektu jak i firmy, która będzie mogła w pełni go zrealizować . Jednak bazując na doświadczeniu swoim oraz opiniami innych potencjalnych użytkowników – ciągle szliśmy do przodu wierząc w nasz projekt! A z trudnych sytuacji staramy się zawsze jednak wyciągać wnioski. Dzięki nim jesteśmy również coraz silniejsi, bo wiemy, że skoro poradziliśmy sobie w przeszłości to i poradzimy sobie kolejnym razem.

Od pierwszej dostawy minęło już kilka miesięcy. Mamy oficjalny sklep internetowy oraz funpage na facebooku. W tym czasie sprzedaliśmy już ponad 1000 lampek i codziennie dostajemy kolejne zamówienia! Zebraliśmy, już mnóstwo wspaniałych recenzji oraz pokładów wdzięczności od naszych klientów, którzy są już szczęśliwymi posiadaczami tego produktu. Jesteśmy z tego naprawdę dumni!

EXPOLAMP, to miejsce które opowiada o naszej pasji do produktu. W naszym teamie pracują wspaniałe osoby. Praca z takimi ludźmi to czysta przyjemność!

Co dalej? Na pewno nie spoczniemy na laurach i będziemy solidnie pracować nad kolejnymi rozwiązaniami, które znów będą poprawiać życie innym ludziom! Bądźcie z nami, bądźcie z EXPOLAMP!