Latarka czołowa LED EXPOLAMP 230™

Dane rejestrowe firmy

KITESURFING IS AWESOME LIMITED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ W POLSCE

ul. WIEJSKA 12/3
00-490 WARSZAWA
MAZOWIECKIE

Infolinia: +48 724662259
Adres e-mail: info@latarkaczolowa.pl

NIP: 5263188802

KRS: 0000913837

Regon: 389781007

UE VAT ID: PL5263188802

Adres magazynu w Polsce:
Stobno 75
62-872 Godziesze Małe

Informacja nt. rozstrzygania sporów zgodnie z art. 14 ust. 1 rozporządzenia ODR: Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr/ Komisja Europejska udostępnia internetowy system rozstrzygania sporów konsumenckich (ODR).

Cenimy sobie fachowców oraz zapalonych hobbystów i mamy z tego ogromną satysfakcję, że latarki, które wysyłamy, pomagają im świadczeniu w jeszcze lepszej jakości usług, ułatwiają im pracę oraz sprawiają, że jeszcze więcej mogą czerpać ze swojego hobby. Nie ma w życiu bowiem nic lepszego niż pomaganie i dawanie zadowolenia innym!

Codziennie czekamy na Wasze telefony i maile, aby odpowiedzieć Wam na pytania dotyczące naszego flagowego produktu. Nieustanie poprawiamy proces obsługi zamówień oraz wysyłki produktu, a wszystko po to, aby mieć pewność, że latarka dotrze do klienta w nienagannym stanie i o wyznaczonym czasie!

Po zakupie, oprócz produktu, stajecie się częścią naszej rodziny! Dlatego otaczamy Was pełną opieką techniczną. Gdy są trudności w obsłudze latarki, czy też po jakimś czasie gdy ulegnie ona uszkodzeniu, wystarczy jeden mail bądź telefon, abyśmy priorytetowo zajęli się tą sprawą! A wszystko po to, abyście jak najszybciej mogli z satysfakcją ponownie korzystać z naszego produktu!

Opowieść o ExpoLamp zaczęła się w tym roku. W tym czasie zebraliśmy od naszych klientów już mnóstwo wspaniałych recenzji i pokładów wdzięczności, którzy są już szczęśliwymi posiadaczami naszej lampki. Jesteśmy z tego naprawdę dumni!

Co dalej? Na pewno nie spoczniemy na laurach! Z roku na rok chcemy się rozwijać, dalej dawać z siebie wszystko i dbać o każdego klienta najlepiej jak umiemy! Chcemy pracować nad kolejnymi produktami, które jeszcze bardziej będą służyć naszym klientom!

Wiesz jak zaczynaliśmy? W zakurzonym garażu… Poznaj bliżej naszą historię »

Nasz team

 

 

 

Szefowie Marki ExpoLamp

RAFAŁ BURCZAK

Pierwszy Prezes Marki ExpoLamp. Nadzorujący pracę całego zespołu i odpowiadający za wyniki całej firmy oraz marketing!

 ERYK JUSZCZAK

Drugi Prezes Marki ExpoLamp. Nadzorujący pracę na magazynie. To właśnie Eryk odpowiada za wszystkie wysyłki, za pakowanie oraz zwroty od klientów! To z nim najczęściej kontaktujecie się telefonicznie 🙂

 

 

 

Obsługa Klienta

Mateusz kaźmierowski

Odpowiedzialny za obsługę klienta mailowo. Jeśli będziesz miał do Nas pytanie, albo będziesz chciał napisać wiadomość to właśnie Mateusz odpowie na każdą wiadomość. Krążą plotki czy też mity, że Mateusz szybciej odpowiada na maila zanim się do niego napisze 🙂

Ola Jabłońska

Nasza Ola to osoba, która dba o kontakt telefoniczny. Nie umknie jej żadne połączenie telefoniczne 🙂 Nawet jeśli się nie dodzwonisz, to nie obawiaj się! Ola oddzwoni 🙂

 

 

 

KSIĘGOWOŚĆ

JOANNA NOWACKA

Szefowa Faktur, wszelkich rozliczeń jakie spływają do naszego sklepu. Każdą fakturkę otrzymasz właśnie od Asi. Joasia dba o to by, każda faktura dotarła do każdego klienta 🙂

Co nas dodatkowo wyróżnia...?

EKSPRESOWA WYSYŁKA W CIĄGU 24 GODZIN!

ZOBACZ PONIŻEJ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW O NASZEJ WYSYŁCE 🙂

wszystkie zamówienia wysyłamy do godziny 16:00!